طراحی معماری و احداث ساختمان

نخستین گام در آفرینش یک کالبد فضایی، تجسم معمارانه و طراحی معماری میباشد. معمار با استفاده از دانش مهندسی و با اتکا بر ذوق و خلاقیت هنری خود، فضایی خاص را جهت بهره برداری به منظور خاصی طراحی مینماید. تهران رنویت مفتخر است که با دارا بودن مهندسین توانمن، فرایند طراحی معماری را حصول نتیجه دلخواه برای مشتریان عزیز به سرانجام رساند. و پس از آن پروژه را به صورت کامل احداث نموده و تقدیم مشتریان گرامی نماید.

بازسازی تخصصی ساختمان

هر ساختمان پس از سالها استفاده فرسوده شده و نشاط و شادابی خود را از دست می دهد.این فرسودگی شامل کالبد بنا، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی و سایر تجهیزات مورد استفاده در آن میگردد. این همان زمانی است که بنا نیاز به بازسازی و تعمیرات اساسی دارد. همچنین طرح و نقشه ساختمان نیز با گذشت زمان مفاهیم و کارایی اولیه خود را از دست داده و بسیاری از اوقات نیاز به تجدید نظر و بازطراحی دارد. از آنجا که فرایند بازسازی بنا تفاوت های بسیاری با فرایند احداث بنا دارد، لذا ورود به این عرصه بدون دارا بودن دانش تخصصی و مهارت کافی ، به هیچ وجه جایز نبوده و مخاطرات بسیاری در پی خواهد داشت. تهران رنویت با دارا بودن مهندسین توانمند و متخصص در زمینه باز طراحی و بازسازی ساختمان، این خدمات ارزشمند را بصورت حرفه ای به مشتریان عزیز ارائه مینماید.

بازسازی ساختمان تهران رنویت

طراحی و احداث ویلا

امروزه با توجه به افزایش استرس ها و مشکلات زندگی روزمره در شهر های بزرگ، تمایل مردم به زندگی در ساختمان های ویلایی در محیط های دنج خارج از شهر ها به شدت افزایش پیدا کرده است. از آنجا که یک ویلای خوب علاوه بر زیبایی و دارا بودن عملکرد مناسب لزوما میبایست آرامش و آسایش ساکنین خود را تامین نماید، طراحی صحیح و تخصصی ویلا بسیار حائز اهمیت می باشد.گروه مهندسی تهران رنویت با دارا بودن تیم تخصصی در این حوزه، هم در زمینه طراحی و هم در زمینه اجرای پروژه در خدمت کارفرمایان عزیز می باشد.

طراحی و اجرای نمای ساختمان

اولین و تاثیرگذار ترین قسمت یک ساختمان، و اولین المان ارتباطی یک فرد با ساختمان، نمای ساختمان است. طراحی نمای ساختمان شما و هم چنین نحوه اجرای آن تاثیر بسزایی در برداشت افراد از آن ساختمان دارد.
نمای ساختمان یکی از مهمترین و اصلی ترین المان های ظاهری ساختمان است که مشخص کننده چهارچوب کار برای طراحی و اجرای دیگر المان های ساخت و اجرا می باشد. نمای یک ساختمان در زیباسازی و ظاهر شهر نیز اهمیت زیادی دارد، این زیبایی باید با هماهنگی و هارمونی بالا در عناصری مانند پنجره ها، بازشو ها، مصالح و متریال مورد استفاده، ترکیب ها و المان های سازه ای، المان های دکوراتیو … در کنار یکدیگر به صورت اصولی و مهندسی قرار گیرند تا خروجی کار را به بهترین شکل تضمین کنند.

طراحی داخلی و اجرای طرح

طراحی داخلی ٫هنر و علم ارتقای فضای داخلیِ ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم‌تر و زیباتر برای افرادی است که از فضا استفاده می کنند. طراح داخلی کسی است که چنین پروژه‌هایی را برنامه‌ریزی، هماهنگی و مدیریت می کند. طراحی داخلی یک حرفه چند وجهی است که شامل توسعۀ مفهومی، برنامه‌ریزی فضا، برنامه نویسی، تحقیق، ارتباط با ذینفعان یک پروژه، مدیریت ساخت و اجرای طرح است.

طراحی و اجرای محوطه و فضای سبز

طراحی محوطه و فضای سبز، هنر تنظیم ویژگی‌های بخشی از زمین بر اساس معیارهای زیبایی‌شناختی و علمی است. محوطه سازی شامل به کارگیری عناصر غیر زنده مانند سنگفرش‌ها و عناصر زنده مانند گل و گیاه است. ایجاد محوطه‌های سرسبز و چشم‌نواز، بر پایۀ معیارها و اصول خاصی انجام می‌شود. اصولی که تلفیقی از جنبه‌های زیبایی شناختی و در نظر گرفتن جنبه‌های علمی است. برای داشتن یک محوطه زیبا، حتماً نباید ویلا یا خانه‌ای با متراژ بزرگ داشته باشید. رعایت اصول طراحی لنداسکیپ، کمک می‌کند تا حتی حیاط خلوت کوچک منزل خود را به بخشی دنج و دلنشین از منزل تبدیل کنید

جهت دریافت مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل کنید

در اسرع وقت، مشاوران ما با شما در تماس خواهد بود.

تهران رنویت

گروه فنی مهندسی  تهران رنویت  با هدف فعالیت صحیح و اصولی در زمینه صنعت ساختمان سازی تشکیل گردید. گروهی از مهندسین خوش فکر که هر کدام بیش از ده سال در حوزه های مختلف صنعت ساختمان فعالیت داشته اند، اینبار با ایده ای نو و رویکردی متفاوت در مجموعه تهران رنویت گرد هم آمده اند تا بتوانند با اتکا به تجربه، دانش و مهارت جمعی خود، در جهت اعتلای این هنر اصیل و این صنعت متعالی، به سهم خود قدمی بردارند.