پروژه بازسازی میرداماد

کارفرما: آقای عبدالهی

محل پروژه: تهران، میرداماد، حصاری

سال تعریف پروژه: 1401

مساحت واحد: 90 متر مربع

مشخصات واحد:

واحد دوخوابه در طبقه چهارم از ساختمان 5 طبقه. دارای یک سرویس ایرانی، یک حمام مشترک، سالن، آشپزخانه و بدون تراس

سیستم گرمایش: رادیاتور و موتورخانه مرکزی

سیستم سرمایش: کولر آبی نصب شده در بام

تهران رنویت:

* کارشناسی نقشه فعلی و طراحی تغییرات

* طراحی معماری داخلی

* اجرای طرح

ویژگی های پروژه:

قدمت ساختمان این پروژه در حدود 15 سال از سوی کارفرما اعلام گردید. کف سالن و مقداری از دیوار مجاور آن که محل عبور لوله های آب بود، بدلیل نشتی آب و جهت تعمیر توسط مالک کنده شده بود. پس از بازدید و کارشناسی اولیه توسط تهران رنویت، موارد زیر به کارفرما پیشنهاد گردید:

  • تأسیسات آب و فاضلاب بدلیل فرسودگی نوسازی شود.
  • محلی برای نصب پکیج در آینده پیش بینی گردد و لوله کشی برای آن انجام شود تا درصورت از کار افتادن موتورخانه، به سهولت قابل راه اندازی و بهره برداری باشد.
  • اشکالاتی در نقشه واحد وجود داشت که پیشنهاد گردید در طرح جدید بازنگری شود. شامل ایجاد فضای مناسبتری برای ورودی واحد، ایجاد فضای مناسبتر و هندسی تری برای هال ورودی اتاق خواب ها و حمام، تغییر چیدمان در حمام و محل درب ورودی آن، حذف بخشی از فضای بلا استفاده آشپزخانه و الحاق آن به سالن جهت استفاده بهتر و با فرمی هندسی تر که سهولت بیشتری در گردش فضایی به همراه داشته باشد.

تصاویر قبل:

تصاویر بعد:

تصاویر طرح، نقشه و مدارک فنی:

رضایت کارفرما:

جهت دریافت مشاوره رایگان

فرم زیر را تکمیل کنید

در اسرع وقت، مشاوران ما با شما در تماس خواهد بود.

تهران رنویت

گروه فنی مهندسی  تهران رنویت  با هدف فعالیت صحیح و اصولی در زمینه صنعت ساختمان سازی تشکیل گردید. گروهی از مهندسین خوش فکر که هر کدام بیش از ده سال در حوزه های مختلف صنعت ساختمان فعالیت داشته اند، اینبار با ایده ای نو و رویکردی متفاوت در مجموعه تهران رنویت گرد هم آمده اند تا بتوانند با اتکا به تجربه، دانش و مهارت جمعی خود، در جهت اعتلای این هنر اصیل و این صنعت متعالی، به سهم خود قدمی بردارند.